تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

تبدیل اسم آموزشیار

تبدیل اسم آموزشیار

- تبدیل وضعیت آموزشیاران و آموزش دهندگان ایثارگر نهضت سوادآموزی

تبدیل وضعیت آموزشیاران و آموزش دهندگان ایثارگر نهضت سوادآموزی

تبدیل وضعیت آموزشیاران و آموزش دهندگان ایثارگر نهضت سوادآموزی (نامه شماره ۲۴۰۵۱۴۰۰ مورخ ۱۳۵۳۲۱۴۰۰۴۲ سازمان نهضت سوادآموزی)

برادر ارجمند جناب آقای مهردادی

مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان ایلام

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام. بازگشت به نامه شماره ۳۸۱۱۱۳۴۲ مورخ ۱۷۵۱۴۰۰ و در راستای اجرای جزء “هـ” بند ۵ از بخشنامه شماره ۲۰۷۱۰ مورخ ۱۲۵۱۴۰۰ معاون محترم برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت متبوع مبنی بر اجرای تکلیف مقرر در بند “د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، موضوع تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران، اعلام می دارد کلیه آموزشیاران و آموزش دهندگان شاغل که در سال جاری حداقل ۸۰۰ ساعت (وفق مصوبه ۸۳۲ جلسه شورایعالی آموزش و پرورش مورخ ۱۹۱۱۱۳۸۹ “موضوع ابلاغ ساختار آموزشی مرحله اول آموزش بزرگسالان”) برابر جدول ذیل فعالیت آموزشی داشته باشند؛ مشمول بخشنامه فوق الذکر می باشند.

ردیف

نحوه فعالیت

بر این اساس آموزشیاران و آموزش دهندگانی که یکی از شرایط جدول فوق را دارا باشند؛ تمام وقت تلقی شده؛ و در صورت داشتن شرایط و مدارک مثبته ایثارگری به ادارات آموزش و پرورش مراجعه و درخواست بهره مندی از قانون مذکور را ارائه نمایند. در این صورت آموزش و پرورش شهرستان ناحیه منطقه مکلف است ضمن بررسی مدارک اینگونه افراد، برابر مفاد بخشنامه ابلاغی اقدام لازم را بعمل آورد.

شایسته است؛ معاونین محترم سوادآموزی استان ها ترتیبی اتخاذ نمایند در کلاس گذاری سال جاری، آموزش‌دهندگان ایثارگر در اولویت فعالیت ها برابر جدول فوق الذکر قرار گیرند.

شاپور محمدزاده- معاون وزیر و رئیس سازمان

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

تبدیل اسم آموزشیار