تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

تقدیر از قاضی صلواتی

تقدیر از قاضی صلواتی

محمدباقر الفت با اهدای لوح تقدیری، عملکرد قاضی صلواتی را «تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت‌گستری» عنوان کرد.

تقدیر معاون قوه قضاییه از قاضی صلواتی

محمدباقر الفت با اهدای لوح تقدیری، عملکرد قاضی صلواتی را «تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت‌گستری» عنوان کرد.

ابوالقاسم صلواتی، مشهور به «قاضی صلواتی» از سوی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، محمدباقر الفت با اهدای لوح تقدیری، عملکرد قاضی صلواتی را «تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت‌گستری» عنوان کرد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در پیامی خطاب به صلواتی نوشت:

«بسمه تعالی

محضر برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ابوالقاسم صلواتی

با سلام و تحیت

عظمت، قدرت و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، منبعث از تلاش‌های سترگ دلاور مردانی بزرگ است که خالصانه در جایگاه خویش ایفای نقش می‌نمایند.

تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت گستری، اقدامی ستودنی و ماندگار است که حضرتعالی با حضور پر صلابت و پر توان، نسبت به نهادینه کردن عدالت محوری، قانون‌مداری و حمایت از حقوق فردی و اجتماعی در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و حراست از آرمان‌های اصیل انقلاب، همت گماشتید.

این لوح تقدیر، بر حسب وظیفه و به منظور تجلیل و تکریم از تلاش‌های خالصانه و زحمات صادقانه حضرتعالی در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، تقدیم حضور می‌گردد.

امید است با استعانت از حضرت حق و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج)، در راه اعتلا و تحقق اهداف مقدس نظام و خدمتگزاری در عرصه عدالت و احقاق حقوق عامه بیش از پیش موید و موفق باشید.»

از قاضی صلواتی تقدیر شد

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از قاضی ابوالقاسم صلواتی تقدیر کرد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، محمدباقر الفت با اهدای لوح تقدیر از زحمات و مجاهدت های ارزشمند قاضی ابوالقاسم صلواتی تقدیر و تشکر کرد.

محمد باقر الفت در پیامی خطاب به صلواتی نوشت:

«بسمه تعالی

محضر برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ابوالقاسم صلواتی

با سلام و تحیت

عظمت، قدرت و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، منبعث از تلاش های سترگ دلاور مردانی بزرگ است که خالصانه در جایگاه خویش ایفای نقش می نمایند.

تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت گستری، اقدامی ستودنی و ماندگار است که حضرتعالی با حضور پر صلابت و پر توان، نسبت به نهادینه کردن عدالت محوری، قانون مداری و حمایت از حقوق فردی و اجتماعی در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و حراست از آرمان های اصیل انقلاب، همت گماشتید.

این لوح تقدیر، بر حسب وظیفه و به منظور تجلیل و تکریم از تلاش های خالصانه و زحمات صادقانه حضرتعالی در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، تقدیم حضور می گردد.

امید است با استعانت از حضرت حق و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج)، در راه اعتلا و تحقق اهداف مقدس نظام و خدمتگزاری در عرصه عدالت و احقاق حقوق عامه بیش از پیش موید و موفق باشید.

محمد باقر الفت

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه»

تقدیر از قاضی صلواتی