تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

شلوار مام فیت مردانه چیست

شلوار مام فیت مردانه چیست

شلوار مام فیت مردانه چیست

این مطلب را دنبال کنید تا با تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل آشنا شوید.

فرق شلوار مام فیت و مام استایل

یکی از متنوع ترین آیتم ها در استایل شلوار است که مطابق با انواع سلیقه ها طراحی شده و اسم های مختلفی دارد. حتما اسم شلوار مام فیت و شلوار مام استایل به گوشتان خورده و تاحدودی با این شلوارها آشنایی دارید. شلوارهایی نسبتا آزاد و راحت که برای استایل اسپرت و کژوال مناسب هستند، اما فرق شلوار مام فیت ومام استایل در چیست. این مطلب را دنبال کنید تا با تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل آشنا شوید.

تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل

قبل از بررسی تفاوت های شلوار مام فیت و مام استایل، ابتدا به معرفی مختصر هرکدام می پردازیم.

شلوار مام فیت

شلوار مام فیت دارای فاق بلند می باشد که تنها بصورت راسته تولید نمی شود بلکه به شکل اسکینی و از جنس پارچه های مختلف و حتی کشی وجود دارد. کمر شلوار مام فیت از بالای ناف بسته می شود.

شلوار مام استایل 

شلوار مام استایل در گذشته نیز وجود داشت و دوباره مورد استقبال قرار گرفته است. شلوار مام استایل مانند شلوار مام فیت، فاق بلندی دارد و کمر آن بالای ناف بسته می شود که این ویژگی باعث می شود بالاتنه شما بهتر دیده شود، اما در قسمت ران وساق پا گشاد است اما در بخش ساق پا کمی تنگ می شود.

شلوار مام استایل از پارچه غیر کشی تهیه می شود. اگر قد کوتاهی دارید و کمی تپل هستید شلوار مام استایل نپوشید، زیرا شما را تپل تر نشان می دهد.

بارزترین فرق شلوار مام فیت و مام استایل

شلوارهای مام فیت و مام استایل قد نسبتا کوتاهی دارند و زیاد بلند نیستند و معمولا در قد 90، 95 و 100 می باشند. در گذشته شلوارهای مام فیت و مام استایل تنها با جنس جین تولید می شد اما امروزه از جنس و رنگ های متنوع وجود دارند.

شلوار مام فیت و مام استایل شباهت های زیادی بهم دارند اما اصلی ترین تفاوت شلوار مام فیت و شلوار مام استایل این است که شلوار مام فیت در قسمت ران و ساق پا کمی جذب است اما در شلوار مام استایل قسمت ران و ساق پا آزاد است. همچنین جنس شلوارهای مام فیت معمولا ضخیم و کشی می باشد.

اگر جزء افراد لاغر اندام هستید شلوار مام استایل انتخاب خوبی برای شماست، اما برای پوشیدن شلوار مام فیت محدودیت کمتری وجود دارد و با اکثر اندام ها تناسب دارد.

ست کردن شلوار مام فیت و مام استایل

شلوار های مام فیت و مام استایل برای همه فصول مناسب اند و با توجه به سرد یا گرم بودن انها می توانید آنها را بهمراه لباس های مختلف بپوشید.

شلوار مام فیت را می توانید بهمراه مانتو جلوباز یا کت کوتاه بپوشید و برای تکمیل استایل خود از کتانی با بوت استفاده کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند نیز بهمراه شلوار مام استایل و مام فیت مناسب است.

لباس های بافت، پالتوهای بلند و پیراهن های یقه دار از دیگر لباس هایی هستند که با شلوار مام فیت و مام استایل بخوبی ست می شوند.خرید شلوار جین مام فیت و مام استایل زنانه

شلوار مام فیت مردانه چیست